Klapa Žrnovnica
 
Anketa
Kakav klapski repertoar najviše volite slušati?
 
Trenutno online
We have 27 guests online
Visitors626042

MALONOGOMETNI TURNIR

There are no translations available.


Ekipa "3D" osvojila CUP OF MALE BRANKE - Žrnovnica 2011.

ŽRNOVNICA, kolovoz 2011. godine
U Žrnovnici je završen četvrti, već tradicionalni turnir „Cup of male branke – Žrnovnica 2011.“ Turnir se igrao na sportskom terenu u centru mjesta.
Igralo se po pravilu cageball-a / tri igrača + dva rezervna igrača / u vremenu dva puta po 15 minuta, a igralo se loptom br. 4.

U završnici turnira, u finalu koje se igralo 14. kolovoza 2011. godine, nije se našla niti jedna domaća ekipa, tako je pobjednik turnira ekipa „3D“ iz Srinjina na čelu sa izbornikom Čikolom.
U finalu su protiv ekipe „Pekara Vučević“ odigrali neriješeno, konačan rezultat 3:3, ali ekipa iz Srinjina je bila uspiješnija kod izvođenja penala 2:3 i tako osvojila pobjednički pehar, novčanu nagradu od 3.000 kn i večeru u konobi Antonica. Drugoplasirana ekipa „Pekara Vučević“ je osvojila pehar, novčanu nagradu 1.500 kn i janje.
U utakmici za treće mjesto ekipa „Vujo“ je pobijedila ekipu „Konoba Atlantida“ rezultatom 5:1 i kao trećeplasirana osvojila pehar i novčanu nagradu u iznosu od 800 kn, dok je četveroplasirana ekipa „Konoba Atlantida“ osvojila utješnu nagradu – komplet pizza u pizzerii Ivo na Stobreču.

U četvrtfinalu turnira su igrali:
BRKOVI - Konoba ATLANTIDA
Pekara VUČEVIĆ - FORD KA
BK FONTANA – VUJO
Restoran RUSULICA - 3D

Na turniru se od početka natjecalo 40 ekipa i to po skupinama:

Grupa A
Brkovi
Bmk mmilf
Čista nula
Dvd Gata
Staklomass

Grupa B                                    Grupa C                                   Grupa D
Lauš kuk                                  Šetaći                                        Brodosplit
BK Fontana                             Bony pony                               3 deca
Neda mi se                               Nemam pojma                        Konoba Atlantida
PTSP                                         Vujo                                          Sutikva
Trokrilni ormar                        Paragvaj                                  Kujice

 

 

Grupa E
Pekara Vučević
Kap vina
Ćiva
Termon
Meštri

Grupa F                                  Grupa G                                    Grupa H
Restoran Rusulica              Honolulu                                   3 D
Livi Žmigavac                       Ford KA                                     Poljica
Jesmo ili nismo                    Real Žrnovnica                        Lavanda
Barcelona                              Naši i vaši                                 CB Privor
Impuls                                    Torcida Bilice                           Antonica
Autor: adm klapa

Ford Ka osvojio Turnir u malom balunu 2010.

 
 
Ekipa FORD KA je u zasluženom finalu koje se igralo 14. kolovoza 2010. godine pobijedila ekipu Vuković i osvojila turnir.
Do prvog mjesta na turniru je doša pobjedivši u osmini finala ekipu Srinjine na penale 2 : 1 nakon neriješenog rezultata od 1 : 1 u regularnom dijelu utakmice. U četvrtfinalu se sastala sa ekipom Saudijska Arabija i nakon nerješenih 2 : 2, također odnjela pobjedu na penale 2 : 1. U polufinalnoj utakmici su zasluženo prošli u finale izborivši pobjedu nad ekipom Brkovi u tijesnoj utakmici u kojoj su sustigli rezultat od 6 : 2.
Ekipa FORD KA je igrala u sastavu:
Tiho Aljinović,
Dalibor Dude,
Lucijano Kovačević,
Ivan Amižić i
Tino Mihanović.
Četiri prvoplasirane ekipe su dobile pehare, dok je za osvojeno prvo mjesto ekipa Ford ka dobila janje i osvojila novčani iznos od 2.500,00 kn, drugoplasirana ekipa Vuković dobila je kao nagradu peku i novčani iznos od 1.500,00 kn dok je za osvojeno treće mjesto ekipa Brkovi dobila večeru i novčani iznos od 500,00 kn.

  

Autor: Martin

Malonogometni turnir u Žrnovnici 2010.

U organizaciji Udruge za sport "Mosor 1928" u Sportskom centru - Žrnovnica, od 30. srpnja do 14. kolovoza ( finale ) igra se malonogometni turnir. Na turnir se prijavilo 38 ekipa, koje igraju po skupina ( A, B, C, D, E, F, G, H ).
GRUPA A                                  GRUPA B                                  GRUPA C

1. SAUDIJSKA ARABIJA                 1. PINUS                                      1. FRUTOLINO

2. PANČUFERI                               2. GRICKO                                   2. KRIMINALAC

3. KOREŠNICA                              3. TERMON                                  3. STARA MASLINA

4. C. B. MEKSIKO                         4 .C. B. FONTANA                        4. SRINJINE

5. BUFET POLJICA                        5. POTKROVLJE                          5. KOREŠNIČKE VRUČINE

 

GRUPA D                                  GRUPA E                                 GRUPA F

1. KONOBA ANTONICA                 1. POLJICA                                  1. BRKOVI

2. FORD "KA"                               2. MOTO SITI                               2. VUKOVIĆ

3. MALI RAT                                 3. SPREMNI                                 3. MRVICE

4. TALENTI                                   4. BILI CVIT                                  4. INDIGO

5. PEKARA VUČEVIĆ                   5. TUISINA EKIPA

 

GRUPA G                                     GRUPA H

1. ŽRNOVNICA BOJADOM             1. HONOLULU

2. BRDA                                        2. BERAČI ŠPAROGA

3. 4 ASA                                       3. LIVI ŽMIGAVAC

4. VOLIMO ŽENE                           4. ĐEBALAROS

5. ŽUTA ZGRADA

 

 
30. srpnja          GRUPA A   S. ARABIJA - PANČUFERI

                                          KOREŠNICA - MEKSIKO

                        GRUPA B   PINUS  -  GRICKO

                                          TERMON - FONTANA

                        GRUPA C   FRUTOLINO - KRIMINALAC

 

31. srpnja          GRUPA C   S. MASLINA - SRINJINE

                        GRUPA D   ANTONICA - FORD "KA"

                                          MALI RAT - TALENTI

                        GRUPA E   POLJICA - MOTO SITI

                                          SPREMNI - TUISINA EKIPA

 

 01. kolovoza     GRUPA F   BRKOVI - VUKOVIĆ

                                         MRVICE - INDIGO

                       GRUPA G   ŽRNOVNICA - BRDA

                                         4 ASA - VOLIMO ŽENE

                       GRUPA H   HONOLULU - B. ŠPAROGA

                                         L. ŽMIGAVAC - ĐEBALAROS

 

02. kolovoza    GRUPA A   PANČUFERI - MEKSIKO

                                       S. ARABIJA - B. POLJICA

                      GRUPA B   PINUS - POTKROVLJE

                                       GRICKO - TERMON

                      GRUPA C   K. VRUČINE - FRUTOLINO

                                        S. MASLINA - KRIMINALAC

                      GRUPA D   ANTONICA - P. VUČEVIĆ

                                        FORD "KA" - MALI RAT

 

03. kolovoza    GRUPA E    POLJICA - BILI CVIT

                                        MOTO SITI - SPREMNI

                      GRUPA F    BRKOVI - INDIGO

                                        VUKOVIĆ - MRVICE

                      GRUPA G   ŽRNOVNICA - Ž. ZGRADA

                                        BRDA - 4 ASA

                     GRUPA H    HONOLULU - L. ŽMIGAVAC

                                        B. ŠPAROGA - ĐEBALAROS

 

04. kolovoza    GRUPA A   S. ARABIJA - MEKSIKO

                                       KOREŠNICA - POLJICA

                     GRUPA B   POTKROVLJE - GRICKO

                                       FONTANA - PINUS

                     GRUPA C   K. VRUČINE - SRINJINE

                                       FRUTOLINO - S. MASLINA

                     GRUPA D   ANTONICA - TALENTI

                                       FORD "KA" - VUČEVIĆ

 

06. kolovoza    GRUPA E   BILI CVIT - SPREMNI

                                       MOTO SITI - TUIS. EKIPA

                      GRUPA F   BRKOVI - MRVICE

                                       VUKOVIĆ - INDIGO

                      GRUPA G  ŽRNOVNICA - V. ŽENE

                                       BRDA - Ž. ZGRADA

                      GRUPA H  HONOLULU - ĐEBALAROS

                                       B. ŠPAROGA - L. ŽMIGAVAC

 

07. kolovoza    GRUPA A   S. ARABIJA - KOREŠNICA

                                        PANČUFERI - B. POLJICA

                      GRUPA B   POTKROVLJE - FONTANA

                                        TERMON - PINUS

                      GRUPA C   SRINJINE - KRIMINALAC

                                        K. VRUČINE - S. MASLINA

                      GRUPA D   ANTONICA - MALI RAT

                                        P. VUČEVIĆ - TALENTI

 

08. kolovoza    GRUPA E   POLJICA - TUISINA EKIPA

                                        MOTO SITI - BILI CVIT

                      GRUPA G  ŽRNOVNICA - 4 ASA

                                        V. ŽENE - Ž. ZGRADA

                      GRUPA A   B. POLJICA - MEKSIKO

                                        PANČUFERI - KOREŠNICA

                      GRUPA B   FONTANA - GRICKO

                                        POTKROVLJE - TERMON

 

09. kolovoza    GRUPA C   FRUTOLINO - SRINJINE

                                        K. VRUČINE - KRIMINALAC

                      GRUPA D   FORD "KA" - TALENTI

                                       MALI RAT - P. VUČEVIĆ

                      GRUPA E  BILI CVIT - TUISINA EKIPA

                                       POLJICA - SPREMNI

                      GRUPA G  BRDA - VOLIMO ŽENE

                                       4 ASA - Ž. ZGRADA

 

Finalna utakmica će se igrati 14. kolovoza s početkom u 21 sat. Pobjednike očekuju bogate nagrade, tako osvajač turnira dobiva janje i  novčani  iznos  od 2 500 kn. Nagrada za drugo mjesto je peka i novčani iznos od 1 500 kn, a za izboreno treće mjesto se dobiva večera i 500 kn. Svim osvajačima prva četiri mjesta također će biti uručeni pehari.
Autor: Martin 

 
Audio galerija

mp3 flash player by undesign website design.

Video galerija

Tekstovi i note
tekst 1
There are no translations available.

tekst 1
Calendar